o nas

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna.
Mark Twain

„Od Deski Do Deski” – wydawnictwo Tomasza Sekielskiego – powstało, bo otaczająca nas rzeczywistość jest tak fascynująca i niepojęta, że domaga się książek, które tę rzeczywistość opiszą, a my czuliśmy, że musimy je wydać! Taka była idea – wydawać w Polsce książki opisujące i wyjaśniające mechanizmy, według których funkcjonuje świat. Nawet te skrywane i tajone, te niejednoznaczne i nieoczywiste Chcemy wydawać literaturę faktu, biografistykę, beletryzowane reportaże i dziennikarstwo śledcze. Chcemy wyjaśnić to, czego inni się nie odważyli. Czuliśmy, że musimy wiedzieć i podzielić się tą wiedzą z Czytelnikami!

TOMASZ SEKIELSKI

Twitter@sekielski
Instagram@tomaszsekielski 

#reporter  #dziennikarz_śledczy  #TVN #TVP  #Nowa_TV #Teraz_ja  #pisarz  #trylogia_Sejf  #Zapach_suszy  #dokumentalista  #Władcy marionetek  #8.38  #nagrody #Dziennikarza_Roku  #Grand_Pres  #Wiktory  #Telekamery  #Niptel  #Niptel   #Nagroda_Woyciechowskiego  #wydawca  #Od_deski_do_deski 

 

Nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. W czasie korzystania z serwisu pliki będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki.